Firmamız bünyesinde ; Alüminyum Etiket-Metal Etiket; eloksal kaplamalı alüminyum malzemeden üretilmektedir. Kullandığımız malzeme eloksallı alüminyum olduğu için; etiketlerimizde zaman içerisinde küf-pas olmaz, baskı renkleri solmaz. Metal, çalışmak için harika bir malzemedir ve alüminyum etiket çoğu insanın düşündüğünden çok daha uzun ömürlüdür. Kullanım amacına bağlı olarak, tam renkli serigraf baskı ya da tek renkli lazer kazıma işlemi uyguluyoruz. Alüminyum malzeme üzerine baskı yapabilir, etiketlere perçin delikleri açabilir ya da sizin için markalayabiliriz. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda; Alüminyum etiket – metal etiketlerimizin arka yüzüne çift taraflı bant yerleştirebiliriz. Böylece kullanım aşamasında size yalnızca; yapışkan filmini sökmek ve uygun alana etiketlerinizi yapıştırmak kalacaktır. 

Alüminyum Etiket-Metal Etiket üretimi; firmamız bünyesinde serigraf baskı ya da lazer markalama sistemi ile gerçekleşmektedir.  Kullanılan malzeme; eloksal kaplamalı olduğu için; ürünler zaman içinde korozyona uğramaz, renklerde solma ya da çıkma olmaz.  Etiketleriniz üzerine talep edilmesi halinde lazer markalama sistemi ile barkod ya da seri numarası işlenebilir böylece takip edilmesi gereken ürünleriniz için kolay takip edilebilir uygulamalar geliştirebilirsiniz.

PEKİ NEDEN ALÜMİNYUM ETİKET KULLANMALIYIZ?

Serigraf baskılı ya da lazer markalamalı metal etiketler; eloksal kaplamalıdır. Bu nedenle uzun ömürlüdür. Dış şartlardan kaynaklanan; yağmur-çamur-toprak-gübre gibi faktörlerden etkilenmez. Zaman içinde küf-pas yapmaz. Üzerindeki serigraf baskı renklerinde solma ya da çıkma olmaz.
Metal etiketleri çift karışımlı serigraf boyası ile bastığımız için renkler de solma- çıkma olmaz. Bu sayede uzun yıllar boyunca markanız varlığını korur.
Paslanmaz çelik, çok dayanıklı bir malzemedir ve zarar görmesi çok zordur. Paslanmaz üzerine; müşterilerimizin talepleri doğrultusunda; serigraf baskı ya da lazer markalama işlemi yapılabilir.
Birçok satın alma ya da firma sahibi müşterimiz, fabrika bünyelerinde yer alan ürün tanımla – demirbaş listesi oluşturmak ya da ürettikleri ürünler için ardışık numaralandırma veya barkodlu uzun ömürlü bir etiket ihtiyacı duyarlar. Bu tür etiketler için en doğru tercih lazer markalamadır.
Metal etiketlerimizin tümü, sabitleme yönteminize bağlı olarak, kendinden yapışkanlı ya da perçin deliklerle yapılabilir.

Uygulamalar şunları içerir:

  • Makina Etiketleri

  • Seri Numarası Etiketleri

  • Vana Etiketleri

  • Kontrol panelleri

  • Endüstriyel Ekipman Etiketleri

  • Uygunluk Plakaları

  • Cetveller

Kardeş Firmamız: www.ozmenserigrafi.com.tr