Demirören Etiket bünyesinde eloksallı alüminyum malzeme üzerine; lazer markalama sistemi ile kalıcı ve deformasyona karşı üstün dayanıklı alüminyum barkod etiket imalatı yapıyoruz.   Lazer markalama işlemi;  alüminyum üzerinde hızlı ve doğru sonuçları garanti eder.  Müşterilerimiz markalama işlemi ile kalıcı sonuçlar elde ederler. Bu sayede marka görünürlüğü ve ürün izlenebilirliği sağlayabilirler.

Firmaların ihtiyacı olan Alüminyum Barkod Etiket için excel tablosu hazırlamaları oldukça önemlidir. Bu sayede hem sıralama yapılmış olur hem de üretim aşamasında süreklilik sağlanır.

LAZER MARKALAMA ETİKET KULLANIM ALANLARI

Lazer Markalama Etiket kullanan sektörler arasında;  vana endüstrisi, makina sanayi, traktör ekipmanları, elektrik-elektronik sanayi, kuyumculuk ve medikal teknoloji endüstrileri gibi çeşitli sektörler yer alır.

Lazer markalama işlemi hem kalite hem de uygun fiyat açısından sayısız avantaj sağlar. Lazer ışınları ile farklı derinlik seviyelerinde lazer markalama işlemi yapabiliyoruz. Markalama Etiketlerin en büyük özellikleri; alüminyum üzerine istenilen her türlü yazı -barkod ve verilerin yazılmasıdır. Lazer ışınları kullanarak  en küçük boyuttaki verileri bile metal üzerine yazılabiliyoruz. Böylece müşterilerimiz bu veriler sayesinde ürünlerini kolaylıkla takip edilebiliyorlar.

Demirören Etiket bünyesinden eloksal kaplamalı alüminyum malzemeler kullanıyoruz ve böylece; ihtiyacınız olan barkod ya da seri numaralı etiketleri üretiyoruz. Bu sayede uzun yıllar takibini yapabileceğiniz etiketlere sahip olabilirsiniz.

LAZER MARKALAMA ETİKETLERİN ÖZELLİKLERİ?

ÇOK YÖNLÜDÜR.
Lazer markalama; logoları, alfa sayısal karakterleri, barkodları, aşamalı numaralandırmaları, çizimleri, data-matrix ve karmaşık grafikleri kolayca işaretleyebilir. Bu sayede; etiketi üzerine yapıştırdığınız ürünü uzun yıllar takip edebilirsiniz.
HIZLIDIR.
Lazer markalama hızlıdır ve herhangi bir içerik üzerinde (örneğin logolar veya kodlar) araçları değiştirmeden çalışabilir. Böylece gün içinde bile etiketlerinizi teslim edilebiliriz.
MALİYET AZALTIR.
Lazer markalama, atık üretmez,  özel işlem ve bakım gerektirmez, ek maliyet gerektirmez.
YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜDÜR.
Lazerle işaretleme, en küçük karmaşık geometrik ayrıntılarla bile yüksek hassasiyet sağlar. Lazer markalama işlemi en küçük yazıları bile yazabiliyoruz.
DAYANIKLILIK
Lazerle işaretleme;  asitlere, ısıya, kimyasallara ve korozyona dayanıklıdır.
İZLENEBİLİRLİK
Lazer markalama hiçbir şekilde zarar göremez; herhangi bir ürünü takip etmek için bu yöntem çok etkilidir.