Firmamız bünyesinde; eloksallı alüminyum ya da krom parçalar üzerine işlenerek Lazer Kazıma üretimi yapılmaktadır. Markalama işlemi yalnızca metal ya da krom malzemeye değil aynı zamanda ürünün kendisine de uygulanabilmektedir. Metallere lazerle markalama işlemi; hızlı ve doğru sonuçları garanti eder. Markalama kalıcıdır. Bu şekilde, marka görünürlüğü ve ürün izlenebilirliği sağlayabiliriz
Lazer Kazıma Etiket kullanım alanları; otomotiv , vanalar , makinalar; traktör ekipmanları, elektronik , mekanik , kuyumculuk ve medikal teknoloji endüstrileri gibi çeşitli endüstrilerde giderek daha popüler halde kullanılmaktadır.
Metallerin lazerle işaretlenmesi hem kalite hem de uygun fiyat açısından sayısız avantaj sağlar. Elde etmek istediğimiz malzeme ve görsel sonuçlara bağlı olarak farklı derinlik seviyelerinde yapılabilir. Lazer Markalama Etiket için ifade edilebilecek en önemli özellik; üzerlerine istenilen her türlü data-kod- ve verilerin girilebilmesidir. Bu sayede ürün takibi kolaylıkla takip edilebilmektedir.

LAZER KAZIMA ETİKETLERİN ÖZELLİKLERİ?

ÇOK YÖNLÜDÜR.
Firmamız bünyesinde lazer markalama işlemi ile, logoları, alfasayısal karakterleri, barkodları, aşamalı numaralandırma, çizimleri, DataMatrix ve karmaşık grafikleri kolayca işaretleyebiliyoruz. Böylece etiketi üzerine yapıştırdığınız ürünü uzun yıllar takip edebilirsiniz.
HIZ
Lazer markalama hızlıdır ve herhangi bir içerik üzerinde (örneğin logolar veya kodlar) araçları değiştirmeden çalışabilir. Böylece gün içinde bile etiketleriniz teslim edilebiliriz.
MALİYET AZALTMA
Lazer markalama, atık üretmediğinden ve özel işlem ve bakım gerektirmediğinden ek maliyet gerektirmez.
YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜK
Lazerle işaretleme, en küçük karmaşık geometrik ayrıntılarla bile yüksek hassasiyet sağlar.
DAYANIKLILIK
Lazerle işaretleme, asitlere, ısıya, kimyasallara ve korozyona dayandığı için uzun ömürlü bir sonuç sağlar.
İZLENEBİLİRLİK
Lazer markalama hiçbir şekilde zarar göremez. Bu nedenle herhangi bir ürünü takip etmek için bu yöntem çok etkilidir.