Şeffaf Etiket olarak isimlendiren bu etiketimiz aynı zamanda Transparan Etiket olarakta bilinmektedir. Bu etiket türümüz  en dikkat çekici özelliği bir çok yüzeyde kullanılabilir olması ve pek çok sektörde tercih edilmesidir. Güçlü bir kendinden yapışkanı olan şeffaf etiketlerimiz  farklı baskı tekniklerine ve kullanım alanlarına sahiptir.  Şeffaf etiketler çok benzersiz ve etkileyici bir baskı çözümüdür.  Şeffaf Vinil çıkartmalar su geçirmezdir ve kristal berraklığındaki yapıları sayesinde yüzeylere uygulandıklarında içlerini görmenizi sağlar. Doğrudan şeffaf bir yüzeye basılmıştır.

Transparan Etiketlerin Kullanım Alanları

Şeffaf Etiket, çok çeşitli promosyon amaçları için mükemmeldir. Doğrudan şeffaf bir yüzeye bastığımız  bu şeffaf çıkartmalar, etiketleme için çok şık çözümdür. Yapılacak canlı bir tasarım ile çok sade ancak çok şık etiketler elde etmeniz mümkündür. Kristalimsi dokuda olan bu etiketler aynı zamanda ürünlerinize canlılık katacaktır. Özellikle cam kavanoz ya da şişeler üzerinde çok canlı ve parlak bir görünüme sahip olurlar.  Şeffaf Etiketler; cam kavanoz içinde yer alan ürünün tanıtımı için vazgeçilmez etiket seçenekleri arasın yer almaktadırlar. Endüstriyel ekipman üreticilerinin de tercihi olan transparan etiketler, makina kullanım panellerinde ya da ürün tanıtımlarında tercih edilmektedirler.

Demirören Etiket olarak şeffaf etiketlerimizi çeşitli şekillerde, boyutlarda ve yüzeylerde sunabiliriz.  Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda özel kesimli olarak üretilebiliriz. Bu etiketlerin üzerine talep edilmesi halinde mat, ya da  parlak veya laminasyon ile yumuşak dokunuşlar yapılarak çok daha uzun ömürlü kullanılabilmektedirler.

Şeffaf etiketlerin üzerine talep edilmesi halinde barkod ya da seri numara basılabilmektedir. Böylece ürün takibi çok daha kolay yapılabilmektedir.

Şeffaf etiketlerimiz ister dijital baskı ile isterseniz serigraf baskı sistemi ile üretilmektedir. Kullanılacağı alan ve baskı özelliğine göre uygun baskı yöntemi tercih edilecektir. 

Şeffaf Etiket Özellikleri Nelerdir?

  • Şeffaf etiketlere; tam renkli, yüksek çözünürlüklü dijital baskı yapılabilir.
  • Şeffaf etiketler güçlü yapışma özelliğine sahiptir.
  • Transparan etiketler suya dayanıklıdır
  • Şeffaf Etiketler sararmaz
  • Kurulum veya tasarım ücreti yok.