Paslanmaz Etiket; inanılmaz derecede dayanıklı tanımlama etiketleridir. Krom etiket olarakta bilinen paslanmaz etiketlerin imalatı konusunda farklı baskı teknikleri uygulanabilir. Demirören Etiket bünyesinde; en zorlu ortamlara uygun, yüksek kaliteli krom etiketler üretiyoruz. Firmamızda paslanmaz etiket üretirken  serigraf baskı ya da lazer markalama sistemi kullanıyoruz. Böylece  talep ederseniz etiketleriniz üzerinde barkod ya da seri numara yazabiliyoruz. Bu sayede ürünlerinizi çok daha rahat bir şekilde takip edebiliyorsunuz ve stok işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebiliyorsunuz. 

Paslanmaz Krom Etiket üretimi ve tedariği konusunda sektörün başarılı isimleri arasında yer almaktayız. Sunulan etiket, güvenilir bir satıcı tabanından temin edilen yüksek kaliteli paslanmaz malzemeden yapılmaktadır.  Ve gerilme mukavemeti açısından olağanüstüdür. Kimya, tanker, ilaç sanayi ve gıda işleme dahil endüstrilerdeki bilgileri görüntülemek için idealdir.

Müşterilerimiz talep ettikleri krom etiketleri uzun yıllar kullanabilirler. Paslanmaz etiket aşırı direnç gösterirler ve bu sayede uzun yıllar varlıklarını sürdürürler. Dış şartlar ve her türlü erozyona karşı dayanıklıdırlar.

Firmamızda krom etiketleri  paslanmaz malzemeden üretiyoruz. Bu nedenle tanımlama etiketi yapmak için kullandığımız en sert metal olması nedeniyle sunduğumuz en dayanıklı metal etiket türüdür. 304 Paslanmaz malzeme, pirinç etiketlerden iki kat serttir. Buna karşılık alüminyum etiketlerden üç ila dört kat sert malzemeden imal edilmektedir. Bu nedenle; paslanmaz etiketler; aşınmaya  veya sert hava koşullarından kaynaklanan hasarlara karşı daha dayanıklıdır. Paslanmaz çelik; pirinç ve alüminyumdan daha sert bir malzeme olmasının yanı sıra, tuzlu deniz su veya güçlü asitler  gibi korozyon kaynaklarına karşı daha dirençlidir.  Krom etiketler 2500 derece  sıcaklığa kadar dayanabilir. Bu nedenle aşırı sıcaklık isteyen ortamlarda en çok tercih edilen etiket türüdür.

Lazer Kazıma

Firmamızda paslanmaz etiketleri lazer ışınları ile markalıyoruz. Bu markalama işlemi sonrası aşınmayı tırnağınızla hissedebilirsiniz. Çizgiler malzemenin yüzeyine kazınmıştır.

Lazerle kazınmış barkodlu etiketleri, çok çeşitli koşullarda çalışacak şekilde tasarlıyoruz. Özellikle çok fazla kimyasal ve ısı kullanımına dayanan poliüretan üzerinde çok dayanıklı bir yüzey avantajı sağlar. Firmamızdan tarayıcınızın etiketleri okuyup okumayacağına karar vermek için önceden numune talep edebilirsiniz.  Ve bu numuneyi deneyebilirsiniz.  Herhangi bir barkodlu etikete ihtiyacınız varsa veya bir tarayıcı demosu yapmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

Krom Etiket Lazer Markalama Fiyatlandırma Politikası

Fiyatlandırma politikamızı etiket üzerindeki görüntüyü üretmek için gereken markalama süresine göre belirliyoruz. Bu nedenle, görüntü ne kadar büyük olursa, maliyet de o kadar yüksek olur. Kazıma işlemi ile logoları, çok çeşitli yazı tiplerini ve barkodları yazabiliriz ve doğrudan veri diskinizden özel tanımlama yapabiliriz. Her iş benzersiz olduğundan, her birini ayrı ayrı fiyatlandırıyoruz. Barkodlu bir etiket, 12-25 cm  uzaktaki bir el tarayıcısı tarafından taranacaksa, biraz tasarruf etmek için etiketin boyutunu küçültmeyi düşünebilirsiniz. Lazer markalama işlemi için excel dosyasından sıralı olarak numaralandırma yapabiliriz.  Veya özel numaraları yazabiliriz.

Paslanmaz Etiket Neden Tercih Edilmelidir?

 • Paslanmaz çelik, zorlu ortamlara ve aşırı sıcaklıklara dayanabilecek kadar sağlam bir malzemedir. Bu nedenle çok tercih edilir.
 • 304 paslanmaz malzeme, boş etiketler için en popüler paslanmaz çelik türüdür. Ve uygulamanız korozyona dayanıklı paslanmaz çelik (süt ürünleri, gıda, kimya ve tekstil endüstrileri gibi) gerektiriyorsa ihtiyaçlarınızı karşılar.
 • Montajı kolaydır. Bu sayede istediğiniz alanlara perçin ile ya da yapışkanla montaj yapabilirsiniz.
 • Paslanmaz etiketler; malzemenin kalitesinden dolayı hem iç hem de dış mekan uygulamaları için dayanıklıdır. 
 • Paslanmaz etiket çizilmeye karşı dayanıklıdır, bu sayede uzun yıllar varlığını sürdürebilir.

SEKTÖRLER

 • İmalat 
 • Otomasyon
 • Rafineri Ürünleri
 • Telekominikasyon
 • İnşaat
 • Askeri
 • Otomotiv
 • Endüstriyel Ekipman