Dijital.Dijital Baskı / PVC Etiket;  eşsiz kalite seviyelerinde olup; özel, küçük ya da büyük işler için idealdir.  En iyi ofset veya UV flekso baskılı ürünlerle rekabet edebilir. PVC_OPAK_KUŞE –  KRAFT-  ŞEFFAF VE METALİZE kağıt türlerine ofset değerlerde baskı çözümleri sunuyoruz.

Dijital makinaların kullanılması; yalnızca baskı plakalarının üretilmesiyle ilgili zaman ve maliyetleri ortadan kaldırmakla kalmaz, aynı zamanda Dijital / PVC Etiket tasarımında çok az bir maliyetle veya ek bir ücret ödemeden değişiklik yapılmasını sağlar. Bu, müşterilerin ürünleri geliştikçe gerektiği şekilde etiketlemelerini ve ayarlamalarını sağladığı için prototipler veya küçük işlemler için idealdir. Müşteriler, geleneksel baskının gerektirdiği ilk yatırım olmadan hızlı teslimat için dijital baskıyı tercih etmektedirler. Tatiller veya özel etkinlikler için profesyonel etiketler için de idealdir.

Dijital etiket  ile müşteriler, ürettikleri etiketler üzerinde en üst düzeyde kontrole sahip olurlar. Böylece hem bütçelerini hem de kaynaklarını koruyabilirler.  Dijital baskı ile az sayıda etiket imalatı yapılabilir. Böylece daha az atık üreterek müşterilerin maliyet tasarruflarını daha sürdürülebilir bir baskı işlemi ile tamamlamalarına yardımcı olur.

Aslında, dijital etiket baskısı, üretim döngüsünün her aşamasında çevreyi düşünmemize olanak sağlar.

DİJİTAL ETİKETİN AVANTAJLARI NELERDİR?

PVC Etiket, Reklamcılık alanının en gözde çözümlerindendir ve birçok avantajı beraberinde getirir. Bu avantajları şu şekilde sıralayabiliriz:

Uygun Maliyet:  Dijital etiketlerin üretimi adet bazlı bir üretim değildir. Firmamız bünyesinde dijital baskı makinaları ile minumum adetlerde baskı yapılabiliyoruz. Böylece uygun maliyetler ile reklamınızı yaptırabilirsiniz.

Hızlı: Dijital etiketin en çok tercih edilme nedenlerinden biri de her geçen gün hızının daha fazla artmasıdır. Bilgisayar ortamında hazırlandığı için bir kaç saat içinde üretim gerçekleşir. Acil işlerinizde en avantajlı üründür.

Esnek: Tasarım ve üretim açısından ihtiyaca yönelik baskı yapılan dijital baskı esnek çözümler sunar. 

Kalite: Dijital baskı ofset ve serigrafi baskıya göre daha kaliteli çözümler üretir. Baskı yöntemleri günümüzde hem hızlı hem de kaliteli işler çıkarılmasını sağlar. Günümüzde dijital etiket her sektörde farklı şekillerde kullanılmaktadır. Öne çıkan kullanım alanları ise AVM, eğitim, sağlık gibi alanlarda sıklıkla tercih edilmektedir.

Dijital baskı ile üretilen etiket türleri arasında; uyarı  etiketleri  – panel etiketleri – isim etiketleri – iş güvenliği etiketleri – ürün tanıtım etiketleri çok fazla yer almaktadır.