Dijital Baskı / PVC Etiket;  eşsiz kalite seviyelerinde olup; özel, küçük ya da büyük işler için idealdir.  En iyi ofset veya UV flekso baskılı ürünlerle rekabet edebilir. PVC_OPAK_KUŞE – 1. HAMUR- KRAFT- FANTAZİ KARTON- ŞEFFAF VE METALİZE kağıt türlerine ofset değerlerde baskı çözümleri sunuyoruz.

Dijital makinaların kullanılması; yalnızca baskı plakalarının üretilmesiyle ilgili zaman ve maliyetleri ortadan kaldırmakla kalmaz, aynı zamanda Dijital / PVC Etiket tasarımında çok az bir maliyetle veya ek bir ücret ödemeden değişiklik yapılmasını sağlar. Bu, müşterilerin ürünleri geliştikçe gerektiği şekilde etiketlemelerini ve ayarlamalarını sağladığı için prototipler veya küçük işlemler için idealdir. Müşteriler, geleneksel baskının gerektirdiği ilk yatırım olmadan hemen hemen her malzemeden etiket üretebildiğinden, tatiller veya özel etkinlikler için profesyonel etiketler için de idealdir.

Dijital etiket  ile müşteriler, ürettikleri etiketler üzerinde en üst düzeyde kontrole sahip olurlar ve hem bütçelerini hem de kaynaklarını koruyabilirler. Ek olarak, kısa ve orta baskı işlemlerinin ekonomik uygulanabilirliğini artırarak, dijital baskı daha az genel atık üreterek müşterilerin maliyet tasarruflarını daha sürdürülebilir bir baskı işlemi ile tamamlamalarına yardımcı olur.

Aslında, dijital etiket baskısı, üretim döngüsünün her aşamasında çevreyi düşünmemize olanak sağlar. Dijital baskı makineleri, % 100 geri dönüştürülmüş alt tabaka gibi çevre sertifikalı ortamlara yazdırabilir ve çevre açısından güvenli yapıştırıcılar, astarlar ve biyolojik olarak parçalanabilir alt tabakalarla uyumludur.

DİJİTAL ETİKETİN AVANTAJLARI NELERDİR?

Dijital Baskı / PVC Etiket, Reklamcılık alanının en gözde çözümlerindendir ve birçok avantajı beraberinde getirir. Bu avantajları şu şekilde sıralayabiliriz:

Uygun Maliyet:  Dijital etiketlerin üretimi adet bazlı bir üretim değildir. Diğer uygulamalarda olduğu gibi en az 1.000 adet stok durumu olmadığı için istediğiniz miktarda baskı yaptırabilir uygun maliyetler ile reklamınızı yaptırabilirsiniz.

Hızlı: Dijital etiketin en çok tercih edilme nedenlerinden biri de her geçen gün hızının daha fazla artmasıdır. Bilgisayar ortamında hazırlandığı için bir kaç saat içinde üretim gerçekleşir. Acil işlerinizde en avantajlı üründür.

Esnek: Tasarım ve üretim açısından ihtiyaca yönelik baskı yapılan dijital baskı esnek çözümler sunar. Bilgisayarda istenilen değişiklik hemen gerçekleştirilebilir.

Kalite: Dijital baskı ofset ve serigrafi baskıya göre daha kaliteli çözümler üretir. Baskı yöntemleri günümüzde hem hızlı hem de kaliteli işler çıkarılmasını sağlar. Günümüzde dijital etiket her sektörde farklı şekillerde kullanılmaktadır. Öne çıkan kullanım alanları ise AVM, eğitim, sağlık gibi alanlarda sıklıkla tercih edilmektedir.

Dijital baskı ile üretilen etiket türleri arasında; uyarı – ikaz etiketleri – yönlendirme etiketleri – panel etiketleri – isim etiketleri – iş güvenliği etiketleri – ürün tanıtım etiketleri çok fazla yer almaktadır.

Kardeş Firmamız: http://www.ozmenserigrafi.com.tr