Demirören Etiket olarak müşterilerimize kişisel ve iş hedeflerine uygun, aynı zamanda bütçeleri için mükemmel olan Çıkartma Etiket / Stickers etiket sunuyoruz. Çıkartma Etiket / Stickers; pazarlama hizmetleriniz ve ürünlerinizde, pazarlama kampanyanızı artırmanıza yardımcı olacak en önemli unsurlardan biridir. Müşterilerimize sadece estetik açıdan şaşırtıcı derece de hoş ve aynı zamanda ilham kaynağı olan basılı ürünlerini mükemmel bir şekilde sunuyoruz.

Ve müşterilerimizin talepleri doğrultusunda etiketleri, istenilen boyutlarda – şekillerde – adetlerde ya da istenilen renklerde çıkartma etiket üretebiliyoruz. Etiket tasarımınızı; kullandığımız kaliteli vinil-opak-pvc malzeme ve uygun mürekkep malzemelerimiz ile tamamlıyoruz. 

Firmamız bünyesinde barkod çıkartma etiket imalatı yapılmaktadır. Özellikle Tesa 6930 çıkartma etiketlerimiz ile kalıcı ve uzun ömürlü etiketler üretebiliyoruz.

Çıkartma Etiket / Stickers; etiketlerin en büyük özelliklerinden bir tanesi kendinden yapışkanlı olmasıdır.  Opak beyaz, mat gümüş, parlak  şeffaf, altın yaldız ve kuşe kağıt olarak her türlü renk mevcuttur.  Kullanım amacına göre tercih edilecek olan PVC _ OPAK _KUŞE ya da KAĞIT malzeme üzerine; serigraf baskı sistemi ya da dijital baskı sistemi ile baskı yapılmaktadır

Dijital baskı sonrası ürünlerimiz; laminasyon ile kaplanmaktadır. Bu işlem sonucunda; etiketleriniz su ve dış hava şartlarına daha dayanıklı hale gelmektedir. Uzun ömürlü çıkartma etiketlere laminasyon işlemi sayesinde sahip olabilirsiniz. Ayrıca baskı, laminasyon altında kalacağı için renklerde çıkma ya da çizilme olmayacaktır.

KULLANIM ALANLARI

  • Asansör etiketleri 
  • Tehlike ve uyarı etiketleri
  • Ürün tanıtım etiketleri 
  • Endüstriyel ekipman etiketleri
  • İsim etiketleri 
  • Reklam amaçlı etiketler 
  • Yönlendirme etiketleri 
  • İkaz etiketleri 
  • İş güvenliği etiketleri – vs. gibi çok geniş kullanım alanına sahip olup her ürün üzerine uyum sağlayabilir. .

KAPLAMA ÖZELLİKLERİ

Parlak Laminasyon: En yaygın ve popüler kaplama türüdür.  Ve Parlak kaplaması, grafik çalışmalarımız ile çok daha çarpıcı bir görünüme sahip olur. Mağazalar ve şirket logosu / teşhirleri gibi çok çeşitli uygulamalar için kullanılır.

Mat Laminasyon: Dokunsal bir efekt verir.  İlk izlenimlerin her şey ifade ettiği, çok şık ve lüks bir görünüm veren diğer kaplama türüdür. 

Kaplamasız: Kat yok, ancak bitiminde biraz parlak veya yarı parlak görünüm vardır.  Etiketlerinizde daha prestijli veya zarif bir görünüm elde etmek istiyorsanız kaplamasız etiket öneriyoruz.