12 yıldır etiket imalat sektöründe edindiğim tecrübelerimi 01.05.2022 tarihinde DEMİRÖREN ETİKET SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ’ ni kurarak kendi bünyemizde; kapasitemizi ve kalitemize arttırarak özellikle metal etiket – lazer markalama etiket – dijital baskı – serigraf etiket ve leksan etiket imalatımıza devam ediyoruz.  Kapsamlı üretim yeteneklerimizin yanı sıra yenilikçi ve pazar lideri teknolojimiz, çok çeşitli metal ve plastiklerle çalışmamızı sağlamaktadır. Sürekli yatırım programımız sayesinde birçok yenilikçi ürün sunabiliyoruz. Demirören Etiket bünyesine kattığımız makinalarımız ile seri numaralı ya da barkodlu metal etiket imalatı yapabiliyoruz. Ayrıca hem kullandığımız malzemelerin eloksallı alüminyum ya da krom olması hem de serigraf baskı ya da lazer markalama sistemleri ile üretim yapmamız etiketlerin çok daha uzun ömürlü ve kaliteli olmasını sağlamaktadır.

Firmamızda metal etiket, lazer markalama etiket, serigraf baskı etiket, özel etiketler, güvenlik etiketleri, varlık etiketleri, alüminyum isim levhaları, leksan etiket makine ve tekne panelleri,  eloksallı alüminyum etiketler, vinil etiketler, dijital baskılı etiketler ve ayrıca elektrik uyarı levhaları ve yönlendirme levhaları dahil olmak üzere herhangi bir etiketleme konusunda çözüm sağlamaktadır. Ayrıca firmaların kendi bünyesinde yer alan ürünlerin sayımı-tanımı ve takibi için her türlü demirbaş etiket imalatı yapılmaktadır.

Demirören Etiket olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve beklentilerini aşmaktan gurur duyuyoruz.

Çalıştığımız Sektörler

  • Makina üreticileri
  • Pano üreticileri
  • Elektrik-eloktronik
  • Endüstriyel ekipman üreticileri
  • Motor-redüktör-pompa üreticileri
  • Vana üreticileri
  • Tekne ve yat üreticileri
  • Tarım ekipmanları üreticileri
  • Her türlü ekipman üreticileri

Demirören Etiket’i Neden Tercih Etmelisiniz?

Kalite: Kaliteli bir etiket arıyorsunuz. Kalitenin sizin için ne kadar önemli olduğunu gerçekten anlıyoruz. Müşterilerimizin üretim sonucundan memnun olduklarını görmek bizim için çok değerli. Etiketlerinizin öngördüğünüz kadar güzel, fonksiyonel ve dayanıklı olmasını sağlamak için, üretim sürecinin her aşamasında; kalite güvence kontrollerini gerçekleştiriyoruz.

Seçenek: Ürün yelpazemiz müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda gelişmeye devam etmektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlıyoruz ve bu ihtiyacı karşılayacak kalitede etiketler üretiyoruz

. Fiyat: Hacimde rekabetçi fiyatlandırma sağlıyoruz ve bütçenize kendimizmiş gibi davranıyoruz – kalite veya teslim süresinden ödün vermeden müşterilerimiz için daha iyi seçenekleri sunmanın yollarını aktif olarak araştırıyoruz.

• Uzman Önerileri: Bazen müşteriler bize grafik çalışmaları ve teknik özellikleri hazır olarak yaklaşıyorlar. Diğer zamanlarda çözülmesi gereken bir sorun olabiliyor. Bu yaratıcı bir sorun  veya teknik bir sorun  olabilir. Karmaşık çizimleriniz olabilir ya da farklı alaşlımlar ile çalışmak isteyebilirsiniz.  Her zaman tam olarak neye ihtiyacınız olduğundan % 100 emin olamazsınız.  Her durumda, ihtiyaçlarınızı anlamak ve sizin için  sizinle birlikte çalışacağız.

Metal Etiket ve Lazer Markalama Etiket konusunda ekibimize sonsuz güveniyoruz.  Hem sahip olduğumuz referanslarımız hem de alanında deneyimli uzman kadromuz ile geleceğe doğru sağlam adımlar atmaktan gurur duyuyoruz. ihtiyacınız olan her türlü etiketleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.